Oferujemy fachowy i profesjonalny montaż drzwi na terenie miasta Wrocław i okolic. Polecamy: drzwi Wrocław, montaż drzwi Wrocław, wymiana drzwi Wrocław, drzwi wejściowe Wrocław, drzwi antywłamaniowe Wrocław, drzwi drewniane Wrocław, drzwi zewnętrzne Wrocław, drzwi Gerda Wrocław, drzwi Delta Wrocław, drzwi wewnętrzne Wrocław, drzwi Porta Wrocław

Drzwi Wrocław

Płatności w ratach

Polecamy Państwu nowoczesną i korzystną formę zakupów drzwi na raty. Wszystkie oferowane przez nas towary i usługi można zakupić w systemie ratalnym. Współpracujemy ze znanymi na rynku firmami zajmującymi się obsługą ratalną (ŻAGIEL, EUROBANK) i dlatego naszym klientom możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb Formalności załatwiamy u Państwa w mieszkaniu w ciągu 10 minut. Okres spłaty od 1 do 24 miesięcy, sami Państwo decydujecie o ilości rat.

W każdym z powyższych przypadków istnieje możliwość uzyskania pozytywnej decyzji ratalnej na podstawie wyłącznie dowodu osobistego oraz oświadczenia klienta. Na oświadczeniu muszą się znaleźć dane adresowe klienta, wysokość dochodów, źródło dochodu, okres zatrudnienia, stanowisko, pełne dane zakładu pracy lub prowadzonej działalności gospodarczej ( nazwa, adres firmy, NIP, i telefon do firmy), przy rentach i emeryturach numer świadczenia i termin do kiedy przysługuje.

Dokumenty potrzebne, aby dokonać zakupu na raty:

  • Dowód osobisty
  • Drugi dokument ze zdjęciem
  1. Zatrudnieni na podstawie umowy o pracę: składają ustne oświadczenie, nazwa i adres zakładu pracy , telefon , nip , okres zatrudnienia, ( minimalny okres zatrudnienia wynosi 2 miesiące ) stanowisko i wysokość zarobków .
  2. Emeryci i renciści: do wglądu legitymacja emeryta – rencisty i numer emerytury bądź renty (przy rentach do wglądu decyzja przyznania świadczenia)
  3. Prowadzący gospodarstwa rolne: zaświadczenie z Urzędu Gminy o posiadaniu gospodarstwa i wysokości dochodów
  4. Prowadzący działalność gospodarczą: kserokopię wpisu do ewidencji działalności gospodarczej , NIP i Regon (ORYGINAŁY DO WGLĄDU)
Dalszych informacji na temat zakupu drzwi na raty uzyskacie drogą telefoniczną. Zapraszamy do działu kontakt
      

Drzwi na raty w systemie Żagiel


 
Content

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy do zlozenia szybkiego zapytania online

Email:
Telefon:
Wiadomość: