Oferujemy fachowy i profesjonalny montaż drzwi na terenie miasta Wrocław i okolic. Polecamy: drzwi Wrocław, montaż drzwi Wrocław, wymiana drzwi Wrocław, drzwi wejściowe Wrocław, drzwi antywłamaniowe Wrocław, drzwi drewniane Wrocław, drzwi zewnętrzne Wrocław, drzwi Gerda Wrocław, drzwi Delta Wrocław, drzwi wewnętrzne Wrocław, drzwi Porta Wrocław

Drzwi Wrocław

Drzwi PTZ dwuskrzydłowe 1

Produkowane w Polsce stalowe drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe doskonale prezentują się jako drzwi wejściowe w budownictwie jednorodzinnym.

 

Cena od: 4590 zł
z montażem

 
Wymiary: - do 1400 mm (skrzydło czynne od 800 mm do 900 mm) - od 1401 mm do 1800 mm (skrzydło czynne od 800 mm do 900 mm)
Konstrukcja: blacha ocynkowana o grubości 0,5 do 0,6 mm
Wypełnienie: materiał izolacyjny
Wykończenie: powłoka pvc o oryginalnej strukturze drewna, lub malowana proszkowo

 

 

Wysoką trwałość w wieloletnim użytkowaniu zapewnia unikalna technologia produkcji z wysokiej jakości blachy. Użytkowane zgodnie z instrukcją obsługi drzwi dwuskrzydłowe są odporne na warunki atmosferyczne zapewniając nie odkształcanie i nie opuszczanie się skrzydeł.

 

 

 

 

 

Można je skonfigurować z dowolnym tłoczeniem skrzydła głębokotłoczonego dostępnym w ofercie PTZ, z której produkowane są skrzydła drzwiowe, doskonale imituje naturalną strukturę drewna co w połączeniu z bogatą gamą kolorystyczną laminatów umożliwia każdemu klientowi optymalny wybór.

Wykonanie:

* Szerokość:
- do 1400 mm (skrzydło czynne od 800 mm do 900 mm)
- od 1401 mm do 1800 mm (skrzydło czynne od 800 mm do 900 mm)
* Grubość skrzydła 55 mm

Wyposażenie:

  • zamek główny (trzyryglowy)
  • zamek górny (trzyryglowy)
  • bolce antywyważeniowe
  • ościeżnica składana FD-25/21C w kolorze skrzydła lub malowana proszkowo
  • zawiasy trójdzielne Z5
 
Content

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy do zlozenia szybkiego zapytania online

Email:
Telefon:
Wiadomość: